| PreaDistinsul a întrebat:

Cum poti face ca fiecare zi sa fie o aventura? M-am saturat sa traiesc aceeasi viata de ani de zile.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta e o intrebare foarte buna, am putea sa apreciezem fiecare clipa sau sa calatorim invatam mereu ceva noi, sa facem cv pentru scopul nostru, sa inveti o limba noua. Chiar vreau sa spun sa ieși din zona de confort, si eu.sunt ca tine. M-am apucat de sala,invat norvergiana,invat mereu cv nou. Sunt curios si mereu am intrebari,incerc sa ma cunosc si sa ma provoac mereu,e grea oesirea pentru ca creietul vrea sa ai acelasi tipar comportamental,citește carti de filozofie, stiinta, timpul tau este cel mai scump lucru din lume, mai putem vb, eu sunt existenialist ma ocup cu gasirea unui scop, sens

| Adrian5575 a răspuns:

Te muti in fiecare an in alta tara.