| deeea28 a întrebat:

Cum poti sa-ti petreci timpul liber intr-un mod placut daca n-ai bani?( in afara de plimbari in parc)

3 răspunsuri:
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Sa te plimbi cu rolele sau bicicleta, sa citesti, sa te joci jocuri impreuna cu prietenii, sa iesi prin locuri frumoase, sa te uiti la filme, sa asculti muzica, sa scrii poezii/povesti, sa construieste diverse obiecte, sa faci karaoke (pe youtube), sa dansezi, sa canti etc! Distractie placuta tongue

| deeea28 explică:

Astea sunt comune, le fac oricum, ma refer la dansat sau ascultat muzica. Cu bicicleta as iesi, dar nu am una si sa inchiriezi costa. Role nici atat, nici nu am si nici nu stiu sa merg pe ele. Prieteni nu prea mai am, ca cei care-i aveam, la varsta asta care o am eu ei sunt deja casatoriti. Astept cu nerabdare si alte raspunsuri, poate ma ajutati, ca sunt intr-o perioada cam fara money si nu stiu cum sa-mi petrec timpul placut si sunt o persoana care ma plictisesc foarte repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In parc, auzeam niste copii ca merg, se intalnesc, schimba cd-uri, joaca sah, canasta, locuri amenajate speical, sunt peste tot.Role.