| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun simbol colorat la breasla? Am vazut la mai multe bresle.si zicea de un site.sau ceva. Funda cine imi zice unde gasesc sau cum sa fac unul.

1 răspuns:
| Mihai8711 a răspuns:

Ca sa ati faci simbolul taw ati trebuie un program de exemplu corel foto paint 11 REPET 11 si intri in fisierele metinului si creezi u acolo este mai complicat putin dar programul ala ati trebuie daca imi dai funta ati explic tot ca si eu am facuta de minehappy