| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a întrebat:

Cum sa clarific poza aceasta, nu pot intelege scrisul, vreun program ceva? sa pot sa fac sa se vada mai clar?
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mebpvk4bIg1ry1iano1_50 0.jpg

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu merge sa-i faci nimic! Am incercat eu cu Unsharp Mask din Photoshop care permite modificarea parametrilor de clarificare a imaginii si -> NIMIC!

| Musique a răspuns:

Nu ai cum.

| angel69lover a răspuns:

Nu8 poti din pacatehappy asa ii facuta poza, doar in filme se poate, scuze dar nu ai cumwinking