| Briosicaaa a întrebat:

Cum sa ii spun mamei de notele proastelaughing? ca am miercuri sedinta

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Brioşicăăă, mor după poza ta de profil.rolling on the floor)
Aşa, acum partea mai goală a paharului. Păi îi spui că ai avut nişte zile mai proaste şi că ştii că asta nu'i o scuză pentru notele tale ceva mai mici, dar promiţi că te revanşezi. Cam aşa ar trebui să sune partea ta din discuţia cu mama. Ei bine, nu e un final de lume, tuturor ni se întâmplă.
Succes!

3 răspunsuri:
| larisa_4510 a răspuns:

Buna am sa iti spun o idee bunicica:
ii faci un cadou si dupa aia ii spui ce s-a intamplat.

| Yosii a răspuns:

Ii spui asa rolling on the floor cand vii acasa : ba mama ce destepata sunt si eu. daduraam lucrare la... si luai 2. mare lucru laughing eu asa i-am spus si nu m-a certat laughing dar inainte de asta. mai vorbiti voi 2. cate ceva tongue bafta

| gingi a răspuns:

Buna! Notele proaste? Da, sunt o mare problema. Dar din pacate nu pentru mama ta ci chiar pentru tine. Insa sfatul meu este sa-i spui mamei tale, ca sa afle de la tine. Cum? Direct. Iar dupa ce-i spui sper sa ai si o explicatie.