| jaquelineee a întrebat:

Cum sa ma impac cu fostul?! tin sa mentionez ca e un taur ft incapatanat!

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Zodia nu are nici o relevanta!
Cum sa te impaci? Te duci si-i spui ca inca-l mai iubesti, daca mai simte ceva pentru tine nu va ezita si se va impaca cu tine. In caz contrar il lasi, nu-l mai stresezi ca devi penibila. Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

De ce sa te impaci daca sunteti despartiti...crezi ca merita?

Răspuns utilizator avertizat
| dyddyyyx18 a răspuns:

Zodia nu conteaza prea multwinking
De ce v-ati despartit?
Daca si-a gasit pe alta, nu mai ai ce-i face...
Da` daca v-ati despartit din alt motiv, discutati si incercati sa rezolvati problema...