| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa trisez la darkorbit si sa iau 1 dresing cu 100.000u si sa am mai mult uridium fara bani? va rog ziceti-mi

5 răspunsuri:
| resp3ct a răspuns:

Nu poti happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se folosesc codurile pentru damage

| Luke21Rules a răspuns:

Nu se poate numai daca ai hack si hack-ul se cumpara si am si eu o intrebare pentru tine ce nava ai?

| babet a răspuns:

Ma lasati codurile astea ca nu va ajuta de loc si luat si ban deci treceti la treaba

| Floris_1808 a răspuns:

Iti zic eu cum trimiti sms la BIG 5370649 la 1395 si iti da 100.000 uri la un sms dat si sa stii ca este gratuit