| Isabelamaria21 a întrebat:

Cum sa vad ce am vorbit cu cineva ieri pe mess

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
In dreapta sus al Messenger'ului scrie :Messenger
Dai click,si apoi dai clic pe: Preferences.
Iti va aparea o fereastra,si in stanga ei scrie: Archive.
Dai click pe Archive,iar daca ai optiunea:Yes,save all of my messages, le ai inca salvate pe toate.
Dai click pe:View Archive.
In stanga iti vor aparea id'urile celor din lista ta.
Dai click pe id'ul persoanei la care vrei sa vezi ce ai vorbit cu ea, si atat.
Bafta!

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Poti vedea doar daca ti-ai salvat arhiva.du-te la messenger apoi dai prefference apoi arhive si view full arhive si ok

| icestone a răspuns:

Daca ai mess 11 poti da la contacte sus si apoi historywinking

| Bibb1 a răspuns:

Contacts-->message archive

| pamparam20 a răspuns:

Hey. deci : dai click sus la messenger, iti apare o lista de denumiri dai clik pe preferences dupa aia dai clik pe un chenar cu view archive si in stanga iti apar conversatiile happy