| MicutsulPisikuts23 a întrebat:

Cum se da fundita? Cam stupida intrebare dar sunt noua si nu stiu.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cand te vei hotara, ce raspuns este cel mai bun/folositor (in mod normal ai maxim 5 zile la dispozitie), va trebui sa dai clic pe "Declara raspuns castigator" (funda gri, care devine oranj, cand te apropii cu cursorul de ea) in dreapta raspunsului preferat, iar apoi sa apesi pe "OK". Este un fel de "Multumesc" celui, care te-a ajutat cel mai mult, care a avut cel mai bun raspuns.

P. S. Bine ai venit printre noi!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@MicutsulPisikuts23, mersi pentru apreciere! Numai bine!

| valy a răspuns:

In momentul in care ai un raspuns cum e al meu de exemplu in raspunsului vei avea o fundita. ii dai click pe ea si iti va aparea un mesaj cu textul ca daca esti sigura ca vrei sa fie raspunsul castigator.si tu ii dai ok.si in cam 30 minute fundita se duce la respectiva persoana.

| AndaWest a răspuns:

O sa primesti si un mesaj prin care te anunta ca sa iti alegi raspunsul castigator pentru intrebarea ta.nu e greu, o sa te inveti pe parcurs. bun venit si sper ca o sa te simti bine aicikiss