| beyou21 a întrebat:

Cum se instaleaza sims 2 cu Magiciso? si explicati-mi mai detailat va rog.

2 răspunsuri:
| AlexBitza a răspuns:

Click dreapta pe magic iso (de acolo de jos de langa ceasbig grin) >Virtual cd/rom >G media(asta depinde cum ai tu partitiile facute) asa si dupa dai mount si apare acolo ala unde cauti si acolo te duci sipui fisierul bin. si dai ok
si
dpa
o sa-ti apara ca un cd
dai instal

| Melanie_8842 a răspuns:

Sh eu am facut ce ai zis(AlexBitza).dar apoi dp ce am instalat cd'ul.scrie ceva de genu.''please insert the correct CD-Rom, select OK and restar application''.ce fac? sh dc nu merge>?