| anonim_4396 a întrebat:

Cum se joaca sudoku pe lady popular la modul greu? Am citit cerinta si nu inteleg. Ajutorrrrrrr.

1 răspuns:
| SellyMyIdol a răspuns:

Pai si eu am cont pe lady popular, atunci daca nu poti sa joci sudoku inseamnaca nu ai suficiente diamante! SI trebuie sa fii la un nivel mai avansat! Ca sa primesti diamante si bani, du-te la oras si du-te la dans si du-te sa flirtezi acolo iti arata cat timp sa iti cauti jumatatea sa dansezi. Sper ca ti-am fost de ajutor!