| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste copilul care nu s-a nascut cu toate degetele la o mana?

Răspuns Câştigător
| pacman a răspuns:

Copil NORMAL pentru ca nu are toate degetela la o mana are doar 5 la una si 5 la altatongue nu le are pe toate 10 la o mana big grin

6 răspunsuri:
| Andromedda a răspuns:

Nu mi-as fi dat seama.laughing

| LauraSpataru a răspuns:

Boala se numeste sindactilie si inseamna ca in timpul sarcinii, 2 sau mai multe degete s-au lipit si copilul pare sa se fi nascut cu un deget, in loc de 2 (sau mai multe).

| Clauditza a răspuns:

Mutant.

| danbnz a răspuns:

Copilul care nu s-a nascut cu toate degetele la o mana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca nu s-a nascut? cum sal cheme?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intr-adevar pacman are dreptate. Era o intrebare- capcana laughing