| arysa a întrebat:

Cum se numeste programul acela unde daca bagi id-ul unei persoane iti arata hi5-ul?

9 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Http://ycheck.net/ si apoi dai vizualizare hi5 :D

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Invisible scanner.love struck

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Draga no name.pe invisible scanner ai si hi5 detector. ia cauta si vezi ca ai sa gasestiwinking

| alecs871 a răspuns:

laughing Fratilor, ce inviseble scan oh go on. Uite cum faci, intri pur si simplu pe haicinci si scrie pe undeva prin dreapta sus search, acolo introduci id-ul si cu terminatia @yahoo.com sau ce are respectivul id. Daca nu iti apare nimic inseamna ca are facut profilul de hi5 pe alt id.

| Ellena a răspuns:

Ai putea sa încerci aici www.invizibil.ro e o partiție care iți arata și adresa de hi5.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai, se poate, sa bagi mailu` si sa apara hi5 persoanei. Pe undeva sus apare cautare. Incearca acolo.winking

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai, se poate, sa bagi mailu` si sa apara hi5 persoanei. Pe undeva sus apare cautare. Incearca acolo. winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Livia ce a cerut ea este ca s abage id-ul si sa ii dea hi5-ulraised eyebrows
nu sa vada daca e pe invisible.
Arysa noi nu suntem FBI. nu exista asa ceva.