| roby2oo0 a întrebat:

Cum se poate juca metin2.ro online... dau funda raspunsului folositor

4 răspunsuri:
| April27 a răspuns:

Pai Metin2 ro nu este online el se downloadeaza pentru a te juca altfel nu poti n-ai cum ca e ca jocurile astea:IMVU, stardoll, metin2 ro (ma rog e asta despre care vb), 4 story etc. imi pare rau dar chiar nu poti intreaba pe toata lumea ca si eu am incercat si nu exista sorry

| roby2oo0 explică:

Fara sal downaldez sa ma joc direct pe internet

| Doodle_8466 a răspuns:

Pai metin2.ro e online...il downloadezi te loghezi si gatha... www. metin2.ro

| Urache_Georgel_1995 a răspuns:

Nu poti men sa joci metin2.ro online si eu am incercat si nu merge eu am uitat parola de la administrator si de asta nu pot juca si cat si eu sa joc pe contul 34 ca joc am:armuralv26+7,1,5kkpv si altele scut +9lv1 fms+9pgm50 bafta baietihappy