| Popmusic a întrebat:

Cum se poate schimba fundita sa o ofer la altcineva? La prima intrebare am oferit fundita la ceea ce nu trebuia din neatentielaughing

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai nu mai poti sa schimbi

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact. Ataseaza si link-ul cu intrebarea, specifica, ce raspuns vrei sa fie declarat Castigator, si Stela (admin) in timp il va inlocui.
Succes! Numai bine!

P. S. Am vorbit in trecut cu Raluca (fostul administrator) pe aceasta tema, asa ca stiu de la ea toate aceste lucruri si sunt sigura de ceea, ce spun.