| innocentkid_5166 a întrebat:

Cum sterg un clip dupa youtube ca numai stiu? mersi frum.kiss

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri în contul tătu la clipurile tale, cauți clipul și îl ștergi. Mare scofală...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sterg un clip cu mine de pe youtube care lo pus un idiot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel cu mare scofala da e foarte mare scofala pentru ca il stergi de acolo dar inca mai pe site-urile youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sterge un clip de pe yutub pus de mine ca nu apare nici unde stergere

| adrianayo a răspuns:

Buna all am si eu o problema, am cont de youtube si am postat un filmulet si am primit comm la el si vreau sa sterg din ele va rog sa ma ajutati si pe mine mersi ast ras