| monicaaa17 a întrebat:

Cum sunteti? Introvertiti sau extrovertiți? Aveti mulți prieteni, va place sa socializati?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi vad de treaba, nu am cu cine socializa ma centrez pe munca si bani

| RAY a răspuns:

Introvertiert,nu prea am, imi place sa socialisez pe diverse teme nu bârfe, discuti inutile, caterinca, imi place sa invat din experientele altora sau ceea ce cunosc ei

| gemeni6226 a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Uneori sunt foarte extrovertita alteori invers. Daca este un anturaj in care ma simt bine devin extrovertita si introvertita intr-un anturaj in care nu ma simt in apele mele.Am dar nu apropiati o prietenie adevarata presupune sa acorzi mult timp si energie prieteniei ori eu acum nu am nici timp si nici energie.