| DinnAdinnA a întrebat:

Cum umblu la setari pe Ask.fm?! Pe Facebook?! Ca nu stiu cum sa setez in limba romana, ca imi dau astia de la ei intrebari in engleza, nu ca nu stiu sa traduc, dar le vreau in romana. Cum fac?! Funda. big grin...

Răspuns Câştigător
| ALEX2402 a răspuns:

Te duci la questions, apesi pe o intrebare, si jos, in coltul din dreapta scrie Language:English. apesi pe aia si alegi limba dorita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i aia ask.fm

| zTonia a răspuns:

Pe pagina unde dai raspunsul daca te uiti in partea dreapta, jos vei gasi unde sa iti schimbi limba