| alexandradlr a întrebat:

Cum v-ar plăcea sa fie apartamentul vostru? Adică preferați cu 2 camere sau preferați apartamente mari cu 4 camere? Sunteți mulțumiți de apartamentele voastre?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu imi trebuie apartament.
Am locuit la bloc toata viata, in diferite cartiere, diferite tipuri de apartament. Nu mai vreau sa locuiesc in acelasi imobil cu niste straini.
Imi plac casele retrase, cu peisaj frumos si vecini cat mai indepartati.

| Drimmero a răspuns:

Nu-mi plac apartamentele, blocurile in general, sunt invatat cu curtea, cu spatiul, deci pe viitor tot curtea optez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea te înțelegi ok cu Limba Romana.

Locuiesc singur, am 2 camere și e suficient.
Nu prea sunt mulțumit, dar va fi pus la vânzare! Ma voi muta în Belgia.

Răspuns utilizator avertizat
| andreea2346 a răspuns:

Eu as vrea ceva cu o cameră.Mie mi-ar fi de ajuns.

| Czechoslovakia a răspuns:

Cu 2 camere. dar din fericire stau la casa cu 3 camere destul de mare