| deny_3888 a întrebat:

Cum v-ati descrie intr-o propozitie?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai om de atat nu se poate

| lovenotsex a răspuns:

Sunt un tip sociabil, impulsiv, cu o sinceritate debordanta, care uraste minciuna, iubitor de sensatii tari.

| madia a răspuns:

I am my best friend and my worst enemy.

| Crisstina a răspuns:

Apar intotdeauna ce e al meu de aceea din unele lucruri reiese ca sunt egoista, sunt puternica, m-am ridicat ori de cate ori am cazut, pentru ca nu era un joc al echilibrului, ci un antrenament al minti, sunt iubitoare si sociabila deoarece ma simpatizeaza multa lume si nu cred in prietenii pe viata, ci cred ca prietenia adevarata dureaza 1 an, iar dragostea eterna nici macar atat. happy

| madycumada a răspuns:

Sunt o fata timida, nebuna, misterioasa si prietenoasa.

| Face2face a răspuns:

Sunt egoista, crazy, foarte sincera chiar daca de cele mai multe ori doare, tupeista, iubitoare si incer intodeauna sa imi ating scopurile... dar nu cu orice pret. big grin Pup

| FunnyFrog a răspuns:

Ma cunosc la suprafata dar, nu si pe dinauntru. (Coarja tare, miezul moale)

| Anonim_5812 a răspuns:

Sunt intotdeauna in garda, egoista, suspicioasa, singura, incapatanata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un paradox.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urata
Deny