| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati dorii voi sa fie prietene vostra sau prietenul(infatisarea)?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa fie cel putin la fel de extraordinar si modest ca si minehee hee
Din fericire, ebig grin

| Silvia a răspuns:

Fat-Frumos poate arata in mai multe feluribatting eyelashes.

| ÅñdRa a răspuns:

Cum e tipul de il am eu in poza:X

| anda1313 a răspuns:

Prezentabil. Poate fi si mic de statura dar macar de statura mea sa fie sau foarte inalt. Poate si mai plinut dar nu exagerat, poate si slab. Nu ma intereseaza culoarea ochilor si chestii din astea.Nu conteaza. Sa nu fie mai frumos ca mine, am patit o si pe asta si toata lumea ma intreba "ce s-a intamplat cu baiatul acela inalt si frumos" si eu eram furioasa foc si imi venea sa le zic la toate, frumos foc dar prost de tuna.Sa ma placa. Imi placea la un moment dat un tip care imi speria toate vecinele, par lung zburlit, rocker inrait, haine de piele. tot tacamul. Dar nu aveti idee ca satisfactie aveam ca imi sperie vecinele.

| noname_1116 a răspuns:

Hmm pai : nu vreau neaparat muschii, ochii caprui sau verzi, mai mare ca mine cu 2 ani sau mai mult laughing sa nu beie in exces happypoate sa fumeze pe mine nu ma deranjeaza rolling on the floor obsedat de sexwinking si parul oleaca mai lung drooling

| emasweetgirl a răspuns:

Pai prietenul meu pentru mine e perfect.trebuie sa aiba un suflet bun si sa ma iubesca.
iar la infatisare asa cum ewinking
adica saten cu ochii verzi, inalt si cu patratele:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie o "bunaciune".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mica, grasa si bondoaca.
E femeia perfecta...

| iooaaaannnaaa a răspuns:

Sa fie inalt cu tepi, cercel in urech si patratele.si sa nu fie un taran bineinteleslaughing. Sa arate bine si desigur, daca se poate sa fie si inalt:X!