| AvalohisBiorezonanță a întrebat:

Cum vedeti voi viata? Frumoasa,urata, grea?

9 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Pentru un crestin, prioritatea este Viata vesnica!

| danay72 a răspuns:

Frumoasa pentru ca indiferent de obstacolele pe care le întâlnesc, am alături persoane care ma susțin, principii biblice care ma ajuta sa fac față și un scop real în viata.

| GoldenZenith a răspuns:

Nedreaptă.

| Cameliapantiru a răspuns:

Frumoasa, interesanta, dar, mai ales, provocatoare. Compusa din momente dificile si momente fericite, din necazuri, dar si din bucurii, depinzand, intr-o foarte mare masura de ceea ce faci tu, de munca ta, de studiile tale, de relatiile interumane (de prietenie, de cuplu, de familie, de colaborare profesionala) construite de tine, dar si de modul in care alegi sa interpretezi ceea ce ti se intampla.

| ShaOfHatred a răspuns:

Life is pain :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cele de mai sus, depinde de moment

| AdrianVoicu a răspuns:

Alb negru

| CdeMetal a răspuns:

O vedeam frumoasă, acum nu știu ce să zic.

| Elide a răspuns:

In unele moment o vad frumoasă, grea, urata