| anka a întrebat:

Cunoasteti oameni care au ticuri verbale?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Am si eu un tic cu:"Aia e, tatasmug". Amintire de la colegii de muncaoh go on

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Uneori, atunci când vreau să povestesc ceva şi sunt foarte prinsă în discuţie, spun fără să îmi dau seama de multe ori ''ştii, ştii?'' laughing.

| fluturas a răspuns:

Da, un vecin zice " da, da, da." laughing

| marrr a răspuns:

Da, stiu oameni care spun mereu "ma rog.", "da, da, da".

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Am un coleg la școală care spune într-una „fato, fato, fato" rolling on the floor Două din trei cuvinte la el sunt „fato".

| Andreea98 a răspuns:

Da, tatal meu, mereu zice "hai o data!"

| Th3Oo a răspuns:

Da. Am o prietena care atunci cand vrea sa imi zica ceva cuiva zice asa: tu, tu, tu, vrei...bla bla...