| carmen_4289 a întrebat:

D-au la schimb hack de metin2(multi hack)pentru un hack de. exp dau speed atak sau orce hack care te face sa cresti repede(id:carmen_fun1)
P. S:m-am saturat sa cresc ma chinui o saptamana ca sa fac 10%straight face

3 răspunsuri:
| Annelieseee a răspuns:

Am cativa in lasta de mess care au dap nu pot sa dau nume numa ca poti sa iti sppun sa cauti pe google da sa nu uiti sa scrii FREE si sa citesti conditile...nu pe toate da asa un pic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cresti si tu fa ce te plangi eu am lv 98 pe ro si acum fac 90%

| Limonada a răspuns:

Eu am levelbot adica se bate singur si am si multihack (speed, atak, invizible, bla bla bla.are multe) si le dau pe amandouala schimb(botul si multihack) pentru cine imi rezolva sa pot sa intru cu mai multe conturi deodata cu levelbot (FAC TEST sa vedeti cu ochi vostri ca merge si merge de la orice lvl) dati un pm ca sa vorbim sa va dau adresa pe YM