| Dragos1663 a întrebat:

Dacă ai 13 ani si încă nu ți-a crescut penisul este vreo problemă?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici o problema, ca fiecare copil se dezvolta in functie de sistemul lui hormonal.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"13 ani si încă nu ți-a crescut penisul este vreo problemă?"

dacă ești băiat, DA, e o mare problmă!

| Hyperion7 a răspuns:

De acum începe distracțiawinking

| LisaJulie a răspuns:

La 13 ești în creștere! Mergi și trăiește-ți copilaria

| ILikeBlackCats a răspuns:

Mamă, asa intrebari chiar nu am mai vazut. Dar na, cred ca era cazul sa fac cunostinta cu realitatea.
Daca esti fata, nu, doamne iartă-mă, dar daca esti baiat ar trebui s-o iei pe maica-ta la intrebari

| MistarGoGu a răspuns:

WTafuck ce " preocupări " existentiale! Iti doresti o " cariera " in filmele XXX? Vrei sa iti ajunga la genunchi? Balaur, anaconda sau piton sa stea incolacita pe picior!