| OzVrajitorul a întrebat:

Daca ai afla ca mai ai de trait doar o saptamana cum ti-ai petrece timpul?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Mi-as lua la revedere de la familie si prieteni, mi-as cheltui ultimii bani pe toate lucrurile pe care nu am avut curaj sa le cumpar, as calatori in lume (in putinul timp cat il mai am), i-as marturisi baiatului pe care il plac adevarul.si as face lucruri nebunesti, cum am visat toata viata.

| RMihai a răspuns:

Eu am trecut de 2 ori prin asa ceva si crede-ma ca moartea nu vine asa frumos ca in filme laughingcel mai rau a fost atunci cand nu am putu manca nimic 3 saptamana si imi curgea sange din nas daca ma intorceam pe o parte si doctorita se astepta din clipa in clipa sa dau coltu. deci daca mai ai o saptamana de trait nu mai ai timp sa faci nimic numai sa stai in pat, dar daca ar fi posibil mas da toata saptamana cu un s65 amg

| Anca a răspuns:

As vinde tot si as pleca in lume! happy Macar sa mor unde imi place happy, alaturi de cine imi place.

| Marynna a răspuns:

Pai...intr-o prima faza as fi distrusa, iar dupa aceea as incerca sa fac tot ce am vrut sa fac si nu am avut voie, as sta si m-as gandi, as face o lista iar dupa aceea as face tot ce nu am facut si vreau sa fac

| Iulia1106 a răspuns:

Cred ca as face toate lucrurile pe care nu am apucat sa le fac. laughing