| Irinami21 a întrebat:

Daca am cumparat o lenjerie de pat de la dedeman o pot returna? Am cumparat-o astazi, dar am ramas dezamagita de caliatatea materialului si de cusaturile care stau sa se destrame.

Răspuns Câştigător
| ionutborcea a răspuns:

Dacă este ne folosită da dar daca ai folosit-o nu o mai poți returna am pățito cu sobă am facut un foc şi esia mult fum am lasat-o să ardă acolo dar degeaba am vrut să o returnez si mi-a zis ca dacă am folosit-o nu o mai pot returna

1 răspuns:
| alexwahl a răspuns:

Poti incerca. Daca nu sunt urme de uzura, o vor lua inapoi, dar ai nevoie de bon.