| anonim_4396 a întrebat:

Daca am dat o comanda pe ebay si imi vine colet la posta cum sa fac sa o platesc cu PayPal? Imi da acolo la posta aceasta posibilitate?
Cine are sub 18 ani poate avea un card bancar PayPal?

Răspuns Câştigător
| Molecula a răspuns:

Adica exista carduri si pentru cei sub 18 ani dar nu poti cumpara nimic cu ele, sunt doar sa bagi bani/sa scoti de pe card, sa intre alocatia, etc. pe net nu se pot folosi

2 răspunsuri:
| Molecula a răspuns:

Daca mergea sa cumperi cu cardul pe pe site trebuia sa te intrebe numarul cardului, detalii, ca sa stie sa opreasca banii de comanda, la posta stiu ca se plateste cash pentru ridicarea coletelor..., persoanele sub 18 ani nu pot avea card

| Marioforever22 a răspuns:

Eu am 17 ani si am card pe care l-am atasat la paypal si a mers, cardul este de la BT, un Visa Electron. Deci merge sa platesti cu paypal si daca ai sub 18 ani.