| Radandam a întrebat:

Dacă am o suma în contul de paysafecard, practic banii ii am online, nu am card ca cica nu ar exista ca n-ar fi nevoie, dar dacă vreau sa ii transfer pe un cont de BRD pot? Se pot transfera pe card banii paysafe?

1 răspuns:
| CIaudiu a răspuns:

Nu direct. Poate doar sa iti deschizi un cont de donatii prin care afiliezi acel cont bancar si iti donezi cu paysafe. Asta ar insemna sa ti se perceapa 10-20% din suma donata de catre sistemul de donatii.
Dupa parerea mea nu merita, poate doar in cazul in care ai o suma foarte mare in paysafe (cateva sute sau mii de lei) si nu te gandesti sa faci achizitii online.