| melyyy a întrebat:

Daca am trimis o cerere de prietenie pe fb dar persoana respectiva nu mi-a rasp inca o pot anula?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Intra in profilul respectivei persoane si ai sa vezi acolo sus ca iti apare ca i-ai trimis o cerere si da click pe x. Bafta!

2 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Da normal ca o poti anula, doar daca are varianta veche de facebook(profilul), apasand pe X.
fundahappy?

| ăăăă a răspuns:

Da, o poti...si daca vrei, vei putea sa i-o trimiti inapoi, ca poate din greseala a respins-o. si nu s-a uitat la numele tau, si nu a putut sa ceara o cerere de prietenie