| Hyung17 a întrebat:

Daca ar fi sa alegi: 1Preferi sa iubesti o persoana toata viata sau 2 sa ramain pe vecie singur? Ai alege 1 sau 2. Va rog sa aveti macar un argument! Multumesc! Dau funda pentru cel mai argumentat raspuns!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

2, nimic nu este mai minunat decat singuratea si implinarea ta ca persoana, asa inveti sa te iubesti, sa te apreciezi, sa fi tu insuti, de ce nu cred in varianta 1?
pentru ca eu nu cred in asa ceva, eu nu cred in oamenii pentru ca sunt scimbatori

| Drimmero a răspuns:

Este logic ca toata lumea alege varianta sa iubesti si sa fi iubit toata viata de o persoana, omul nu este facut sa traiasca singur!

| LoveSleep a răspuns:

Cihyunga întrebare.
Te-ai prins, te-ai prins?

| Florentina9210 a răspuns:

Aleg sa iubesc si sa fiu iubita!
Nu trebuie nimeni sa ramana singur.
Dumnezeu a pregatit pentru fiecare dintre noi, ceea ce ne trebuie cu adevarat, nu ceea ce vrem noi.
As putea iubi un baiat toata viata, nu sunt genul infidela sa vreau sa ''incerc '' si alt tip.
Daca baiatul respectiv imi demontreaza ca pot avea incredere in el, atunci il voi iubi din tot sufletul meu si ii voi fii devotata toata viata!

| Staind a răspuns:

Ciudata intrebare