| analia0103 a întrebat:

Daca ar fi sa te teleportezi inapoi in timp unde te-ai duce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Frumoasă întrebare! Am făcut atâtea greşeli în trecut că nu ştiu unde m-aş teleporta mai repede...
Cred că totuşi aş alege să mă întorc în momentul în care o ruptură s-a produs între parinţii mei şi a dus la declin, poate că acum că ştiu ce urma să se întâmple aş putea să impiedic asta...
Sau poate că m-aş întoarce să retrăiesc cea mai frumoasă zi din viaţa mea...
Este ciudat că devin nostalgică gândindu-mă la asta... pentru că nu există nicio modalitate să mă întorc în trecut, doar prin amintiri...
Vacanţă frumoasă!

3 răspunsuri:
| Just mE:x a răspuns:

Cred ca inaine sa ma nasc, sa imi vad parintii indragostindu-se, sa vad cum erau ei. cand erau de varsta mealove struck. Frumoasa, chiar frumoasa intrebarea.

| carhartt a răspuns:

In alt oras rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când îţi formezi viitorul nu zări în trecut, aşa că aş privi drept înainte cu zâmbetul pe buze pentru că am învăţat să nu mai aştept ca furtunile vieţii să trecă, ci să dansez în ploaie. ^^
O zi minunată în continuare!