| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea ce persoana faimoasa din trecut ati intalni?
De ce?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe mama, pentru că nu o mai am și dorul de ea mi-a secat sufletul!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Pe Isus. Multi au avut oportunitatea sa-L intalneasca si sa-L cunoasca,dar L-au renegat,i-au intors spatele si chiar L-au omorat.
Daca L-as intalni, sigur ar fi evenimentul vietii mele. Ar fi singura persoana de la care as invata cele mai de pret lucruri, as cunoaste bucuria de a cunoaste Fiul lui Dumnezeu. Dar sansa aceasta o voi avea in timp.

| tpmarina_6391 a răspuns:

Leonardo diCaprio :X Arata foarte bine. Sau Patrick Swayze.