| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati sti ca maine va veni sfarsitul lumii ce ati face in orele care vi-au ramas?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Nu pot sa spun, ca nu e trecut de ora 12 laughing. Glumesc. Poi cred ca as vrea sa-mi petrec ultimele ore in compania celor dragi.

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

He, he, he m-as ruga la Dumnezeu sa-mi mai dea zile de trait sau sa amane sfarsitul, este valabil raspunsul?

Janina
| Janina a răspuns:

E aiurea intrebarea...crezi ca mi-ar mai arde mie sa fac ceva....nop...

auran
| auran a răspuns:

Mmm, nu-mi place intrebarea, ma deprima raaaau

| Sara a răspuns:

Sex! si sa fac bot in office

| claudya a răspuns:

As incerca sa schimb ceva sa opresc timpul... sa inghet orele...

| alinaandrei a răspuns:

Eu as face un copil cu iubitul meu
, pe care il iubesc foarte mult!

| Boby a răspuns:

Sincer mult sex

| zuzu_1842 a răspuns:

Pai...ca si multi altii as vrea sa imi p0etrec timpul i compania celor dragi...si mai ales eu am o obsesierolling on the floor nu vreau sa mor pana nu imi iau carnetu sa conduc de nebuna...am ceva cu masinile...sincer sunt putin cam nebuna.Pai altceva...in acele ore...as face ceea ce nu am facut o viata intreaga...gen...curatenierolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As sta pe TPU?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Presupun ca mi-as face ordine in treburi (a lua ramas bun de la toti) si mi-as petrece ultimile ore facand dragoste cu persoana iubita happy
Numai bine, Shin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numele meu e Cheloo al tau e Ombladon... l-am cauta pe
Freaca-de-disc si am face la femei bot in officelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce sa fac? As petrece tot timpul alaturi de persoanele dragi!

| florin0395 a răspuns:

Cred ca va mai trece mult pana atuncihee hee. As petrece cat mai mult timp cu iubita mea.