| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca baietii se lauda cu lungimea penisului fetele cu ce se lauda?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu adancimea vaginului.

| Drimmero a răspuns:

Cu inteligenta,, cred
Bwhahahaha,, chiar nu esti sanatos!

| LoveSleep a răspuns:

Cu mărimea clitorisului.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ce prostie e asta.
Sa te lauzi cu chestii care chiar merita sa fie apreciate nu la astfel de gunoaie.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Chiar atat de FUCKED UP a ajuns omenirea?
O fata oarecare sau un baiat ar trebui sa se laude pentru ceea ce are in interior, in suflet sa se laude ca are ceva la bibilică ca e o persoana cumsecade si ca stie si invata multe, ca a facut realizari mari in viata nu pentru astfel de tampenii, sa se laude de marimea muschilor asta e altceva asta e de inteles dar asta "sa te lauzi ca ai un penis mare"asta e cea mai mare tampenie pe care o poate face cineva adica ce naiba? ce om intreg la cap ar vrea sa stie cat de mare e penisul tau?

| Staind a răspuns:

Cu marimea sufletului, desigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marimea balcoanelor si a poponetului -

| dolceromania a răspuns:

Fetele de lauda cu fundurile, felul cum merg pe strada, sânii bombati, sutiene umplute cu vata.

| Florentina_Mariana_1996 a răspuns:

Daca toata lumea ar crede ca la o femeie ii place intr-o relatie doar marimea penisului am trai intr-o lume de curvaraseala cinism si multa minciuna după parerea mea o femeie sar lauda cu sinceritate inteligenta dar mai ales cu certitudinea de a gandi positiv in ce consta marimea penisului nu cred ca este ceva normal in a te gandi daca te simți sau nu bine cu un penis parerea mea