| euforiaa a întrebat:

Daca cineva v-ar putea indeplini 3 dorinte, care ar fi acelea?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa traiesc intr-o lume in care sunt persoane singure preferabil fara femei si fiecare sa-si vada de viata lui si sa am meseria mea in mainile mele pana la pensie.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu nu aş cere decât una singură.Aş cere un gram de fericire.

| HermioneLove a răspuns:

Nu stiu am multe dar una dintre dorinte ar fi sa am inca 100000 de dorinte care sa imi ajunga. big grin Tare nu? laughing

| Indestructible a răspuns:

N-am nevoie de cineva care sa-mi indeplineasca dorintele.

| Alishia a răspuns:

1.sa gasesc o persoana care sa ma iubeasca asa cum sunt, si eu la randul meu sa iubesc
2.sa ma pot razbuna
3.sa am mai multa minte si sa nu mai fac atatea tampenii

| Kisie a răspuns:

1.Iubitul meu sa fie langa mine 2.Ca prietenia mea cu cea mai buna prietena sa dureze toata viata 3. O cola laughing

| I?i?? a răspuns:

1.Sa am o familie sanatoasa
2.Eu si familia sa fim uniti
3.Sa am un viitor luminos
P.s: Observi ca nu am pus dorinte stupide ca "Imi doresc sa-mi pot pune un infinit de dorinte".Eu nu-mi doresc marea cu sarea, cum nu-mi doresc nici bunuri materiale.SANATATEA SI FERICIREA sunt cele mai importantehappy O zi buna sa aiwave

| Andreeadixi a răspuns:

1.Sa fiu jumatate romanca jumatate coreeanca
2.Sa locuiesc in Seul
3.Sa fiu cantareata

| SWΔG a răspuns:

1.Sanatate
2.Samsung galaxy s 3
3.Sa fiu mereu impreuna cu cei dragi

| MIru a răspuns:

1. Sanatate
2. Bani
3. Fericire