| Parakeets a întrebat:

Dacă în cărțile Tarot din online, mi-a apărut Împărăteasa la viitor și a zis că e fix o femeie durdulie happy dar conectată la MamaPământ și a zis că asta reprezintă fertilitatea și abundența, pot interpreta asta ca și când în viitor chiar voi ajunge femeie și mamă și deci înseamnă că nu voi muri fără să fiu mamă? happy
Pot interpreta lucrurile așa?

Cât de faptul că mi-a sugerat să "fiu mai conectată cu natura" la ce se referă? Ce ați înțelege voi prin asta? Eu zic că sunt destul de conectată cu natura asta. Vorbesc cu papagalii mei, pe limba lor, dau de mâncare pisicilor din cartier și le țin în poală happy mai dau de mâncare porumbeilor și privesc stelele, luna și cerul. Și uneori vorbesc în tihnă și cu noaptea și cu copacii. Stau în frig și în ploaie. Încerc chiar să fiu conectată cu natura. Nu pricep ce conexiune mai deep de atât pot avea? Sper că nu se referă la ceva mai nebunesc, precum să controlez eu natura sau alte ciudățenii și ezoterisme.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te pomeni ca devi imparateasa pe marte

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii cum functioneaza tarotul online?

cu functia random

| GabiDumitrescu a răspuns:

Trec cu vedere bullshitul cu niste carti generate random de un script aflat pe un server care ar fi putut fi orice... vrei sa fii conectata cu natura? Risipeste mai putin, lasa cotetul in parcare si mergi pe jos/cu bibicleta, petrece timp in natura. Ai zis "stau in frig si in ploaie" nu "cutreier zeci de km in natura saptamana de sapatamina"

Răspuns utilizator avertizat