| Vlad132 a întrebat:

Daca ma puteti ajuta am o alunita in zona axiala(subrat)si e cam greu sa ma epilez cu lama era sa o tai de vreo doua ori aveti si voi aceasta problema spuneti-mi ce crema epilatoare folositi

Răspuns Câştigător

Si eu am aceasta problema...eu ma epilez cu lama si incerc pe cat posibil sa o evit dau doar in jurul ei ca doar nu se uita lumea daca mai ai doua fire de par... poti folosi crema depilatoare veet

3 răspunsuri:
| Criss001 a răspuns:

Ei bine am si eu exat aceeasi problema ca tine dar sincer nu stiu ce sa folosesti daca afli terog sa imi zici si mieblushing

Vlad132 ma bucur ca ti-am fos de folos

:*:*

| Vlad132 explică:

Asa fac si eu...