| Criss_Cristina_1999_R2cF a întrebat:

Dacă nu îmi știu parola pe Instagram și mă conectez pe Facebook mi se șterg toate postările și urmăritorii?

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Daca E-mail-ul de pe care ti-ai facut contul pe Instagram e acelasi cu cel de pe care ti-ai facut contul pe Facebook nu se sterge nimic

| TwinDragons a răspuns:

Nu ti se sterge nimic,urmaritorii nu au cum sa fie stersi,ei raman permanent,se vor sterge numai daca vrei tu la fel si cu postarile, daca vrei sa stergi ceva, stergi singura, in mod automat nu ti se va sterge nimic, connecteaza-te linistita