| dyanna_7195 a întrebat:

Daca observ ca un baiat se tot uita in ochii mei inseamna ca ma place?big grin

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Foarte probabil, asa fac de obicei baietii cand plac o fata, incearca sa-i atraga privirile. daca te intereseaza neaparat sa aflii daca te place urmareste-i si celelalte gesturi pe care le face in preajma ta.bafta :*

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Dar depinde in ce sens. Se poate doar sa se gandeasca la tine in sensul : uite ce fata grozava, ce prietena de treaba e, multumesc Domnului ca mi-a adus-o in cale.

Nu face asta neaparat pentru ca e atras de tine si ar vrea o relatie.

| Flav a răspuns:

''Uita-te in ochii mei si jura-mi iubireeee...'' o stii? o stii?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde happy Poate sa se uite in ochii tai si fara motivbig grin
Insa, daca pe langa asta se comporta si foarte bine cu tine, e mai mereu prin preajma ta... e clar ca te place love strucklove strucklove struck

| gigiro a răspuns:

Nu neaparat, dar in cele mai multe cazuri, da. Sa nu-ti faci iluzii. poate sa-i placa numai ochii tai. Am intalnit cazuri cand baietii spuneau cat de frumoase sunt picioarele ei, pacat ca e asa nasoala la fata, sau proasta sau nedusa la biserica. De ce nu-l intrebi frumos, poate te place, poate il placi si iese ceva frumos.

mira
| mira a răspuns:

Nu este obligatoriu.Baietii studiaza multe fete pana sa aleaga una.

| juniper a răspuns:

Nu neaparat, poate se gandeste si la altceva sau poate ii aduci aminte de cineva.

| Hombre a răspuns:

De cele mai multe ori da.

| florin_7920 a răspuns:

Uneori da si uneori nu depinde cum raspuzi privirii...

| sabela a răspuns:

Nu neaparat. Poate ai ochi frumosi!

| denisa20 a răspuns:

Si da si nu.Acum depinde si de baiat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil aveai limba aia scoasa prea mult afara. uh?

| rallu_5150 a răspuns:

Nu neaparat. pentru a ajunge ca un baiat sa te place e nevoie si de putina conversatie. nu e de ajuns sa se uite in ochii tai si sa te placa. Cum si in cazul iubirii. Nu e de ajuns sa iti spuna "te iubesc" trebuie sa si arate asta. nu?batting eyelashes