| TipaSecsiii88 a întrebat:

Daca raspund la o intrebare nu apare raspunsul dc?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Va fi vizibilă în câteva momente, ci trebuie doar răbdare. Deci va apărea, stai liniştită. Doar aşteaptă puţin. Se va vedea răspunsul, doar când pagina va fi reactualizată.
Mai multe pe: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente la Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Trebuie sa astepti putin ca sa fie aprobata, apoi va aparea

| LauraaBlack a răspuns:

Buna.love struck Raspunsul tau nu apare imediat. Apare in vreo 15 minute happy. Daca nu apare deloc poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care iţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l şi dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

| Nebunatika3Fetitza a răspuns:

Pai trebuie sa astepti un pic si va aparea!