| alexysalex a întrebat:

Daca ti-as da 10000 $ si ti-as spune ca trebuie sa ii cheltuiesti astazi, ce ai face cu ei? URGENT! Am nevoie de cat mai multe raspunsuri si cat mai deversificate. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Aş vizita câteva locuri frumoase, deoarece îmi place să călătoresc.
Iar cu ce aş rămâne, aş dona unor familii sărace. Pentru că, sunt şi ei oameni care nu au atâtea posibilităţi ca unii dintre noi. Şi cred că s-ar bucura mult pentru acest gest de bunătate.

Baftă!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-as scoate categoriile de autocamion si trailer apoi mi-as cumpara o masina, un GPS si cu restul baniilor i-as tine pentru a supravietui crizei economice.

Răspuns utilizator avertizat