| anonim_4396 a întrebat:

Daca vin 3-4 sa ma bata cu ce as putea sa mă apăr sa fie autoapărare? Dati-mi niste idei și un pistol airsoft cat e de periculos daca tragi cu el? Pot folosi spray paralizant?

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Spray cu piper, am avut și eu unul îl luam cu mine mereu
Dacă știi ca treci printr-o zona periculoasa tinel în buzunar

| Justme79 a răspuns:

Înainte să se ajungă la așa ceva suni la Politie de ce sa te complici și doamne ferește să fi lovit sau să lovești și după să fie mai nasol așa cel mai bine anunți pe cei în măsura să se ocupe de asemenea caz este strict părerea mea!