| Isageb a întrebat:

Daca vreti parerea unuia "patit" in relatia cu David Barla, va stau la dispozitie.
Sfatul meu, deocamdata, este sa nu va aventurati, pentru ca, asa cum banuiti, e prea frumos ca sa fie adevarat.
Aveti grija cu postarile favorabile si tineti cont ca face tot posibilul sa stearga postarile nefavorabile.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu știi cine e acest David da pot sa jur că ți a promis că dacă îi cumperi cartea devii bogat sau ceva in genul... Așa e?