| mimima a întrebat:

Dati`mi idei de impresionare a publicului la Miss Boboc. Ceva interesant, ceva dans, ceva scene.Nu stiu, orice doar sa fie foarte interesant si frumos. Rog, cat mai multe idei sa`mi datibig grin Dau funda la cea mai buna ideewinking

1 răspuns:
| OanaG a răspuns:

Si eu am participat la Miss Boboc, acum 2 ani,trebuie sa fii tu, sa te porti cat mai naturala, opteaza pentru tinute decente si un machiaj cat mai natural. Un miss nu trebuie s-arate ca o pitzi,cu ruj roz pe buze sau multa tencuiala pe fata. Trebuie sa inveti cat mai bine coregrafia dansurilor,si la proba de aptitudini sa alegi un moment special,ori un dans,ori un karaoke sau sa imiti pe cineva. Trebuie sa ai incredere in tine,si sa nu te descurajezi daca una se descurca mai bine ca tine,publicul e bun pentru galerie sa stii, tu trebuie sa impresionezi juriul,el te va vota, nu publicul!

Succes, iti tin pumnii, sa-mi zici ce loc ai luat:*