| Liviu321 a întrebat:

Dati`mi si mie niste desene animate care apar pe youtube si care suntamuzante de ex. robotzi, maraciuca etc. mersi

1 răspuns:
| IchigoWolf a răspuns:

Nu stiu daca iti place, insa eu iti recomand un anime(desen animat japonez) extrem de amuzant.La propriu, terapie cu ras :D.Are cate putin din toate genurile pe langa comedie : Sora no otoshimono (si sez2- SnO Forte).Il gasesti pe Youtube si e scurt. Sau pe www.anime.kage.ro in romana.