| curious01 a întrebat:

Dati-mi va rog idei cum sa incep conversatia cu o fata care-mi place, suntem din aceeasi localitate si ea ma stiue si eu o stiu dar nu suntem nici macar amici, si as vrea sa stiu cum sa incep cu ea o conversatie pe un site de socializare,

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

De ce nu vorbești cu ea în realitate?
Te asigur că ar aprecia mult din moment ce majoritatea băieților "agață" doar pe facebook zilele astea.
Încearcă să afli dacă aveți prieteni comuni și roagă-i să vă facă (,)cunoștință și crede-mă așa ar fi mult mai bine vei vedea happy
Mult noroc.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Incepi cu un ''buna''?
Zic si eu...