| anghelbogdan a întrebat:

Dau funda pentru cel mai amuzant mesaj, sau ce-a mai amuzanta gluma

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Sotul catre sotie.stii ceva.eu m-am gandit sa ma despart de tine
sotia surprise
sotia-pai daca stai bine sa te gandesti cine a fost mai mereu langa tine.cine a fost langa tine cand ti-a luat foc masina.sotul(tu).sotia.cine a fost langa tine cand ti-ai pierdut portofelul sotul(tu).sotia.cine a fost langa tine cand ti-a luat foc apartamentul din cauza ca am uitat sa sting tigara... sotul(tu)sotia pai vezi mereu am fost langa tine
Sotul nervos.pai nu vezi. dispari din viata mea.ca imi aduci numai ghinionlaughinglaughinglaughing

1 răspuns:
| JuLien a răspuns:

Bula a taiat lemne si i-a intrat o aschie in fund. El s-a dus la scoala si nu putea sta pe scaun. Invatatoarea il intreba:
-Bula de ce nu stai jos?
-Ca mi-a intra o aschie in cur.
-Mai bula maine avem inspectie daca te intreaba mai inconjoara si tu.
A doua zi la scoala il intreaba inspectoarea:
-Bula de ce nu stai jos?
-Pentru ca eu am taiat lemne si a sarit o aschie si a mers dupa sura, dupa casa si mi-a intat direct in cur.