| MrsEinstein a întrebat:

Dau Funda1 Va rog sa-mi spuneti ce s-a intamplat cu Zayn Malik! E adevarat ca vrea sa paraseasca One Direction din cauza faptului ca a murit cineva din familie? Va rog...astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| anyska a răspuns:

Nu va parasi trupa. Doar nu va mai participa la urmatoarele concerte in America din cauza ca unchiul la a murit si a fost nevoit sa se duca acasa happy

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Da asa este, si cel mai trist e, ca vrea sa se opreasca si din cantat.

| mona01 a răspuns:

Da,e adevarat...

| silenтAngeL a răspuns:

Zayn a parasit doar turul cu Big Time Rush din cauza tragedie in famile dar nu trupa)))nu prea cred ca o va parasi