| NimeniCelebru a întrebat:

De 2 zile joc lady popular.
Ma puteti ajuta si pe mine cu niste informatii?
Si cate ceva despre fiecare joc.
Cel mai bun raspuns primeste fundita.
Promitwinking

Răspuns Câştigător
| iepurica_6079 a răspuns:

Pai... sunt foarte multe de spus, dar depinse despre ce vrei sa-ti explic.

Despre jocuri:
~ Sudoku= este clar ce trebuie sa faci! laughing Castigi IQ in functie de greutatea jocului.

~ Concentrare= trebuie sa faci perechi de imagini intr-un timp cat mai scurt. Castigi puncte in functie de cat de repede termini.

~ Conecteaza punctele= trebuie sa faci cat mai multe patrate in care sa pui tu ultima linie, dar ai grija, deoarece concurezi cu computerul. Castigi dolari in functie de scor, dar si IQ.
~Puzzle imagine= trebuie sa incerci sa pui patratele astfel incat imaginea sa fie corecta. Castigi IQ in functie de nivelul ales.

~ Simon spune= trebuie sa incerci sa copiezi computerul cu miscarile. Fiecare miscare iti va da 5 puncte.

~Turnurile din hanoi= trebuie sa muti toate nivelele turnului pe alt spatiu. Castigi puncte in functie de greutatea nivelului ales.

~ Prajitura norocoasa= pur si simplu dai click pe ea si citesti. Nu castigi nimic.

~ Master mind= trebuie sa ghicesti combinatia de 4 culori aleasa de computer. Castigi dolari in functie de cat de repede ghicesti culorile.

~ Razuieste= pur si sumplu razuiesti cuponul si castigi dolari in functie de cate diamante sunt pe cupon.

~ Duelul de moda= trebuie sa faci cativa pasi si cateva pozitii, apoi calculatorul va face, si vei castiga puncte in functie de cati pasi sau pozitii ai facut la fel ca cele ale computerului.

Pentru mai multe detalii da click pe "Ajutor", care se afla sus, in coltul ecranului. Succes cu jocul!

1 răspuns:
| NimeniCelebru explică:

Joc-joculetele alea, minijocuri, sau cum le zice